Informacje o Muzeum

PROMOCYJNE CENY BILETÓW!!

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Żywego Muzeum Porcelany w Ćmielowie w okresie ferii zimowych 2016. Obiekt jest czynny w godzinach 9 - 16. Ostatnie wejście do muzeum o godzinie 15.00. aby wiząć udział w warsztatach zapraszamy najpóźniej o godzinie 13.30.

 

Niestety od końca stycznia 2016 do końca lutego 2016 trwa remont i zwiedzanie Wystawy starej porcelany będzie niemożliwe lub bardzo utrudnione. Serdecznie przepraszamy za niedogodności.

 

Jeżeli planują Państwo wizytę w świętokrzyskiem zapraszamy do Ćmielowa i proponujemy odwiedzenie naszego CUDownego #‎muzeum. Będzie nam miło Państwa gościć :)

 

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia Centrum Porcelany Artystycznej. Czeka na Państwa moc atrakcji.
Poniżej ceny biletów wstępu i biletów pakietowych.

1. Zdradzimy tajemnice wytwarzania porcelanowych figurek w Żywym Muzeum Porcelany i zaprosimy wszystkich do wnętrza starego pieca.
 
2. Podczas warsztatów ceramicznych pod okiem instruktora każdy samodzielnie będzie pracował w porcelaną w jednym z wybranych programów: wykona porcelanową różę, pomaluje porcelanową filiżankę lub pomaluje piłkarskiego kotka (na warsztatach mogą przebywać jedynie osoby z wykupionym biletem wstępu).
3. Nową atrakcją jest prezentacja historycznych zbiorów - od fajansów Małachowskiegio po współczesne projekty w ramach ekspozycji Wystawy Starej Porcelany, a dodatkowo w sali wystawowej znajduje się - nadal czynny - piec muflowy
4. Dla koneserów sztuki współczesnej otworzona została Galeria van Rij, gdzie  prezentowane są dzieła współczesnych artystów (podczas zmieniających się wystaw). Prace prezentowane są w galerii od kwietnia do końca paździenika.
 

5. W nowo otwartej galerii porcelanowych obrazów i ikon pisanych na porcelanie można zobaczyć m.in. światowe dzieła przeniesione na porcelanowe płyty, ikony pisane na porcelanie przez najlepszych malarzy na porcelanie. Prezentowana jest również kolekcja 47 obrazów "Piękne Małpy Europy"

6. Miłośnicy kawy, również znajdą coś dla siebie w przyfabrycznej €‹Kawiarni Leżąca Kotka serwujemy wyjątkowe kawy w ćmielowskiej porcelanie, zapraszamy na kawę z porcelaną oraz kopi luwak
7. A po zwiedzaniu zapraszmy na chwilę odpoczynku na ławeczkach uliczki Ćmielowskiej, która znajduje się wewnątrz fabryki oraz do Marmurowej Sali - sklepu firmowego gdzie można obejrzeć i zakupić wybrane wyroby

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obiekt jest czynny codziennie od godziny 9.00 do 18.00 (w sezonie turystycznym maj - wrzesień).  
W miesiącach październik - kwiecień w godzinach 9.00 - 16.00.

Ostatnie wejście do muzeum o godzinie 17.00 (październik - kwiecień:  o 15.00)
Jeśli będą Państwo chcieli skorzystać z kilku atrakcji (np. muzeum, warsztaty, wystawa oraz galeria) zapraszamy do przyjazdu najpóźniej na godzinę 15.00 (październik - kwiecień na godz.14.00).

 

SPECJALNE CENY BILETÓW PAKIETOWYCH
SKORZYSTAJ Z KILKU ATRAKCJI W CENACH PROMOCYJNYCH!

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę promocyjną na bilety wstępu do obiektu - połączone w wygodne pakiety zwiedzania. W przypadku wycieczek zorganizowanych (od 25 osób) oraz grup powyżej 10 osób wymagana jest wcześniejsza rezerwacja

Przed zakupem biletu do Centrum Porcelany Artystycznej należy zapoznać się z regulaminem (dostępnym w kasach biletowych oraz w wersji elektronicznej - poniżej).

Do Pakietu ZŁOTEGO kubek lub filiżanka Gratis (w zależności od dostępności)

 

Pakiety są idealną propozycją dla grup zorganizowanych jak również dla wycieczek indywidualnych, rodzinnych. W ramach pakietu korzystają Państwo z kilku atrakcji zgłębiając tajemnice i historię porcelany.

Aby skorzystać z Pakietu Złotego należy najpóźniej przyjechać na godzinę 15.00 (w sezonie letnim: maj - koniec września) lub o 13.00  (w okresie październik - kwiecień),  w ramach Pakietu Srebrnego ostatnie wejście do atrakcji odbywa się o godzinie 16.00 (w sezonie letnim: maj - koniec września) lub o 14.00 (w okresie październik - kwiecień).


Podane przy atrakcjach liczby nie oznaczają kolejności wejścia do poszczególnych atrakcji, są jedynie liczbami porządkowymi.

 

Mogą również połączyć Państwo PAKIET SREBRNY z pozostałymi programami warsztatów:

 

 

POZOSTAŁE CENY BILETÓW WSTĘPU (przy wejściach do pojedynczych atrakcji):

Okazując bilet wstępu do jednej z atrakcji naszego Centrum Porcelany Artystycznej w Ćmielowie mogą Państwo kupić PAMIĄTKOWY KUBEK/FILIŻANKA PORCELANOWA za 25,00 zł (cena regularna: 50,00 zł)

 

 


Zdjęcia

Copyright © 2016 Żywe Muzeum Porcelany.
Projekt i realizacja online24.pl


zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.