Informacje o Muzeum

NOWE PROMOCYJNE CENY BILETÓW!!

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia Centrum Porcelany Artystycznej. Czeka na Państwa moc atrakcji.

1. Zdradzimy tajemnice wytwarzania porcelanowych figurek w Żywym Muzeum Porcelany i zaprosimy wszystkich do wnętrza starego pieca.
 
2. Podczas warsztatów ceramicznych pod okiem instruktora każdy samodzielnie będzie pracował w porcelaną w jednym z wybranych programów: wykona porcelanową różę, pomaluje porcelanową filiżankę lub pomaluje piłkarskiego kotka (na warsztatach mogą przebywać jedynie osoby z wykupionym biletem wstępu).
3. Nową atrakcją jest prezentacja historycznych zbiorów - od fajansów Małachowskiegio po współczesne projekty w ramach ekspozycji Wystawy Starej Porcelany, a dodatkowo w sali wystawowej znajduje się - nadal czynny - piec muflowy
4. Dla koneserów sztuki współczesnej otworzona została Galeria van Rij, gdzie  prezentowane są dzieła współczesnych artystów (podczas zmieniających się wystaw). Prace prezentowane są w galerii od kwietnia do końca paździenika.
 
5. Miłośnicy kawy, również znajdą coś dla siebie w przyfabrycznej €‹Kawiarni Leżąca Kotka serwujemy wyjątkowe kawy w ćmielowskiej porcelanie, zapraszamy na kawę z porcelaną oraz kopi luwak
6. A po zwiedzaniu zapraszmy na chwilę odpoczynku na ławeczkach uliczki Ćmielowskiej, która znajduje się wewnątrz fabryki oraz do Marmurowej Sali - sklepu firmowego gdzie można obejrzeć i zakupić wybrane wyroby

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Obiekt jest czynny codziennie od godziny 9.00 do 18.00 (w sezonie turystycznym maj - wrzesień).  
W miesiącach październik - kwiecień w godzinach 9.00 - 16.00.

Ostatnie wejście do muzeum o godzinie 17.00 (październik - kwiecień:  o 15.00)
Jeśli będą Państwo chcieli skorzystać z kilku atrakcji (np. muzeum, warsztaty, wystawa oraz galeria) zapraszamy do przyjazdu najpóźniej na godzinę 15.00 (październik - kwiecień na godz.14.00).

 

SPECJALNE CENY BILETÓW PAKIETOWYCH
SKORZYSTAJ Z KILKU ATRAKCJI W CENACH PROMOCYJNYCH!

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę promocyjną na bilety wstępu do obiektu - połączone w wygodne pakiety zwiedzania. W przypadku wycieczek zorganizowanych (od 25 osób) oraz grup powyżej 10 osób wymagana jest wcześniejsza rezerwacja. Zwiedzanie atrakcji odbywa się przy minimalnej ilości 4 osób.

Przed zakupem biletu do Centrum Porcelany Artystycznej należy zapoznać się z regulaminem (dostępnym w kasach biletowych oraz w wersji elektronicznej - poniżej).

Do Pakietu ZŁOTEGO kubek lub filiżanka Gratis (w zależności od dostępności)

 

Pakiety są idealną propozycją dla grup zorganizowanych jak również dla wycieczek indywidualnych, rodzinnych. W ramach pakietu korzystają Państwo z kilku atrakcji zgłębiając tajemnice i historię porcelany.

Aby skorzystać z Pakietu Złotego należy najpóźniej przyjechać na godzinę 15.00 (w sezonie letnim: maj - koniec września) lub o 13.00  (w okresie październik - kwiecień), aby w ramach Pakietu Srebrnego ostatnie wejście do atrakcji odbywa się o godzinie 16.00 (w sezonie letnim: maj - koniec września) lub o 14.00 (w okresie październik - kwiecień).


Podane przy atrakcjach liczby nie oznaczają kolejności wejścia do poszczególnych atrakcji, są jedynie liczbami porządkowymi.

 

Mogą również połączyć Państwo PAKIET SREBRNY z pozostałymi programami warsztatów:

 

 

POZOSTAŁE CENY BILETÓW WSTĘPU (przy wejściach do pojedynczych atrakcji):

Okazując bilet wstępu do jednej z atrakcji naszego Centrum Porcelany Artystycznej w Ćmielowie mogą Państwo kupić PAMIĄTKOWY KUBEK/FILIŻANKA PORCELANOWA za 25,00 zł (cena regularna: 50,00 zł)

 

 


Zdjęcia

Copyright © 2015 Żywe Muzeum Porcelany.
Projekt i realizacja online24.pl


zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.